• Nowy

ROZWIŃ SIĘ EXPAND specjalistyczny nawóz do Petrocosmea i Primulina

4,31 zł
Brutto

50 mL

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dla intensywnego wzrostu, kwitnienia i formowania rozet roślin z rodzaju Petrocosmea i Primulina

 

Wieloskładnikowy, kompleksowy, mineralny nawóz specjalistyczny przeznaczony do nawożenia doglebowego roślin Petrocosmea i Primulina. Nawóz „Petrocosmea.com    ROZWIŃ SIĘ !” to całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz, którego skład został dobrany tak, aby w zrównoważony sposób stymulować wzrost wegetatywny roślin, indukcje kwitnienia oraz proporcjonalne formowanie rozet liściowych.  Dzięki unikalnej proporcji azotu, fosforu i potasu N:P: K  –  12:10:12 oraz dodatkowej porcji magnezu i wapnia, zapewnia intensywne wybarwienie liści oraz symetryczny wzrost rozet.

 Nadaje się do  nawożenia roślin z rodzaju Petrocosmea, Primulina i innych pokrewnych gatunków. Nawóz może być stosowany w uprawie hydroponicznej oraz innych systemach uprawy pozbawionych tradycyjnego podłoża. Możliwe jest dolistnie nawożenie roślin, jednak nie zalecamy stosowania tej formy nawożenia w przypadku roślin Patrocosmea.

Skład: 3,2% (N) azot w formie jonu azotanowego; 2,8% (N) azot w formie jonu amonowego; 5,0% (P) fosforu rozpuszczalnego w wodzie; 6,0% (K) potasu rozpuszczalnego w wodzie, 0,4% siarka, . Wzbogacony w  magnez (1.2%) oraz wapń (0.8%) a także mikroelementy takie jak bor 0,04% (B); miedź 0,01% (Cu); mangan 0,015% (Mn),  molibden 0,002% (Mo), cynk 0,010% (Zn), wszystkie w formie chelatowany przez EDTA. Zawartość żelaza rozpuszczalnego (chelat EDTA) 0,05% (Fe).  Wartość pH w zakresie 5.0 – 5.5.

Nawóz w formie koncentratu. Przed zastosowaniem należy rozcieńczyć w proporcji 5 ml koncentratu  na 1 L wody. Stosować co 2 tygodnie. W okresie zimowym (spowolnionego wzrostu) stosować nawożenie raz na 4 tygodnie lub co 2 tygodnie, połową dawki (5 ml roztworu w 2 l wody). 

Uwaga! Nie nadaje się do spożycia. W przypadku kontaktu ze skórą zmyć dużą ilością bieżącej wody. Nie połykać. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w temp pokojowej, poza zasięgiem dzieci.

Skład i forma nawozu opracowane przez Prof Wojciecha Pokorę, fizjologa i biotechnologa roślin. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny przez formularz kontaktowy

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.